Červenec 2009

Madonna for Louis Vuitton

11. července 2009 v 17:49 | terulka |  ●Ostatní fotografie
Americká zpěvačka Madonna má za sebou již jeden povedený photoshoot pro luxusní módní značku Louis Vuitton a jejich spolupráce i nadále pokračuje. Tentokrát se stala tváří kampaně pro podzim/zimu 2009/2010. Za objektiv se opět postavil světoznámý fotograf Steven Meisel, který se postaral o to, aby byl výsledný dojem perfektní. I přes náležitou úpravou ve photoshopu musíme před Madonnou smeknout - jen málokdo by jí hádal rovných padesát let.
Konec Christiana Lacroixe?

11. července 2009 v 17:24 | terulka |  Aktuality
Nemilá zpráva pro všechny fanoušky jednoho z nejlepších francouzských módních návrhářů Christiana Lacroixe byla včera zveřejněna v Hospodářských novinách. Letošní haute couture kolekce, kterou představil 7. července v Paříži, byla možná tou poslední. Ani slavnému módnímu mágovi se nevyhla finanční krize, která postihla celý svět, a proto již v květnu oznámil platební neschopnost. Jeho značce hrozí zánik a nám nezbývá než doufat, že se jedná pouze o planý poplach.


Zdroj fotky: www.google.com

Haute Couture Fall 2009

11. července 2009 v 11:00 | terulka |  Aktuality
Tento týden se konala v Paříži další významná událost módního světa, přehlídky haute couture, na kterých návrháři představili to nejlepší ze svých podzimních kolekcí. Nebudu sem vkládat všechny fotografie, pouze pár na ukázku, celé kolekce si můžete prohlédnout naAlexis Mabille

Velmi romantickou kolekci představil lyonský návrhář Alexis Mabille, který svoje modelky zahalil do lehkých, průsvitných, lesklých i krajkových materiálů převážně světlých barev. Inspirací mu podle jeho vlastních slov byla dívka, která se probouzí ze svých spletitých snů.