Časopisy

23. září 2007 v 11:21 | terulka |  Literatura
Vogue
Nejslavnější módní časopis na světě. Vychází v mnoha zemích světa (v ČR ne). Šéfredaktorkou jeho amerického verze je obávaná Anna Wintour, nejmocnější žena v módní branži. Objevit se na titulní straně Vogue je snem každé modelky.

www.vogue.com
Elle
ELLE vyšla poprvé ve Francii před více než šedesáti lety. Dnes je symbolem vkusu pro 11 milionů žen, vychází ve 37 zemích a je vůbec nejprodávanějším luxusním časopisem ve světě i u nás. ELLE je více než časopis: je to unikátní průvodce nejnovějšími módními a společenskými trendy. Pomáhá čtenářkám najít jejich vlastní osobitý styl, bez předsudků zpracovává všechna aktuální ženská témata. ELLE navíc dokáže něco, co by málokdo čekal u módního časopisu - je plná kvalitních článků. To je tajemství úspěchu ELLE, známé jejím čtenářkám. Žádný stokorunový časopis u nás neprodává ani z poloviny tolik výtisků.
V roce 2004 se ELLE stala nejlepším časopisem životního stylu v soutěži Unie vydavatelů.

www.elle.cz
Madame
Časopis MADAME je pro náročné ženy s vyhraněným stylem. Přináší jim čerstvou špičkovou módu z Paříže, Milana a New Yorku. V žádném čísle nechybí drahé šperky, hodinky. Celou škálu exkluzivní módy doplňují rubriky psychologie, medicíny, horoskopy a rozhovory s hvězdnými osobnostmi ze světa. Časopis MADAME je úspěšně vydáván již 60 let v západní Evropě a Americe.

www.magazin-madame.cz

Harper's Bazaar
Harper's Bazaar, nejprestižnější módní časopis na světě, je určen ženám, které už nemyslí jen na sex. Harper's Bazaar dokáže čtenářky přesvědčit, že luxus je přirozenou součástí jejich života! A vychází ve dvou formátech. Cílová skupina - ženy ve věku 25 až 45 let s vyššími příjmy.

www.bazaar.cz
Joy
Lifestylový časopis pro moderní ženy ve věku 19 - 35 let. JOY se zaměřuje na módu, krásu, osobnosti, nabízí nový pohled na muže, sex a lásku. JOY je mimořádná svým blízkým vztahem ke čtenářkám. JOY je výjimečná svými exkluzivními a propracovanými fotoprodukcemi. Silné zázemí v této oblasti má česká JOY díky mezinárodním edicím JOY.
Cílová skupina - ženy ve věku 19 - 35 let, které jsou aktivní, vyhovuje jim jejich životní styl, sledují módní trendy, vědomosti a vzdělání jsou jejich kapitál, mohou utrácet za věci, které se jim líbí a jsou společenské.

www.casopisjoy.cz
Cosmopolitan
Cosmopolitan je dlouhodobě nejčtenější časopis pro mladou a suverénní ženu. Je diskrétní přítelkyní, která zná odpověď i na ty nejintimnější otázky! Čtenářky si navíc mohou vybírat ze dvou formátů.Cílová skupina - ženy ve věku 18 až 40 let se středními a středně vyššími příjmy.

www.cosmopolitan.cz
DolceVita
Dolce vita* je časopis o tom, jak si užívat života právě teď a tady. Oslňující pohled na design, architekturu, cestování, ale i módu. Dolce vita je luxusní průvodce pro váš sladký život. Cílová skupina - ženy a muži ve věku 28 let a více s nadprůměrnými příjmy.

www.dolcevita.cz

Style
Časopis Style je o všem, o čem ženy žijí. Životní vztahy, touha být sama sebou a přitom se orientovat v módních trendech pro každou příležitost. Cílová skupina - ženy ve věku 25 až 45 let se středními a vyššími příjmy.

www.istyle.cz
Pokud znáte nějaké další časopisy, které by tu měly být zařazeny, tak mi pošlete tip na email.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 peace.boy peace.boy | Web | 23. září 2007 v 11:22 | Reagovat

U mě na blogu hlasuj pro svojí nej. celebritu !! PLS

2 Radka Radka | E-mail | 1. září 2012 v 21:56 | Reagovat

Ahoj Burda je taky časopis o módě a jsou tam i střihy a návody na ušití oblečení a u nás se dá také koupit...tak se koukni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama